داستان جالب و خنده دار مرد میانسال و رانندگی در فرانسه

داستان جالب و خنده دار

2تا داستان جالب و خنده دار براتون گذاشتم که حال کنید داستان اولی مربوط به مرد میانسال و کلکش هست دومی داستان جالب و خنده دار هم مال رانندگی یک ایرانی در فرانسه هست 

 

 

یک ایرانی در فرانسه مشغول رانندگی در اتوبان بوده و ناگهان متوجه میشه که خروجی مورد نظرش رو رد کرده! لذا به عادت دیرینه ی ایرانی ها، می زنه رو ترمز و با دنده عقب،شروع میکنه به برگشتن به عقب !وخوب فوراً با یه ماشین دیگه تصادف میکنه! چون اونجا کسی انتظار اینچنین نبوغی از راننده ای که خروجی رو رد کرده نداره!!اما نکته ی جالب اینجاست که پلیس میاد و بعد از این که با راننده ی فرانسوی صحبت میکنه میاد سراغ ایرانیه و بهش میگه:خیلی متأسفم آقا از این که دچار خسارت شدید! ما این آقا رو بازداشت می کنیم و البته نیازی هم به تست الکل نیست. ایشون اونقدر مسته که فکر میکنه شما تو 
اتوبان داشتی دنده عقب میومدی!

 

تو خیابون یه مرد میانسالی جلومو گرفت گفت
آقا ببخشید مادر من تو اون آسایشگاه روبرو نگهداری میشه من روم نمیشه چشم تو چشمش بشم چون زنم مجبورم کرد ببرمش اونجا این امانتی رو اگه از قول من بهش بدید خیلی لطف کردید.
قبول کردم و کلی هم نصیحتش کردم که مادرته بابا اونم ابراز پشیمونی کرد و رفتم داخل آسایشگاه پیر زن رو پیدا کردم گفتم این امانتی مال شماس گفت حامد پسرم تویی؟
گفتم نه مادر دیدم دوباره گفت حامد تویی مادر؟
دلم نیومد این سری بگم نه  گفتم آره پیرزنه داد زن میدونستم منو تنها نمی ذاری شروع کرد با ذوق به صدا کردن پرستار که دیدی پسر من نامهربون نیست؟
پرستاره تا اومد گفت شما پسرشون هستید؟
تا گفتم آره دستمو گرفت گفت 4 ماه هزینه ی نگهداری مادرتون عقب افتاده  باید تسویه کنید
حالا از من هی غلط کردم واینکه من پسرش نیستم ولی دیگه باور نمی کردن
آخر چک و نوشتم دادم دستش ولی ته دلم راضی بود که باز این پیر زن و خوشحال کردم  هر چند که پسرش خیلی … بود.
اومدم از پیرزنه خدافظی کنم تا منو دید گفت دستت درد نکنه  رفتی بیرون به پسرم حامد بگو پرداخت شد  بیا تو مادر!!! :)))

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.